Být řidičem

O nás

Cenově dostupné, efektivní a pohodlné lekce autoškoly

Vzpomínám na chvíle, kdy jsme jako sedmnáctiletý kluk dělal autoškolu. Psal se rok 2007 a v tu dobu můj táta ještě autoškolu neprovozoval. Dali jsme tedy na radu příbuzného a já se registroval k "zaručeně skvělému" instruktorovi. Moc dobře si pamatuji, jak za každý prohřešek jsem schytal ránu pěstí do stehna, nadávky a sprostá slova byla na denním pořádku. Výcvik probíhal v duchu obstarávání různých záležitostí po Praze i mimo, takže z 1,5 h lekce výcviku jsem najezdil sotva půl hodiny. Na hodinu výuky jsem nebyl pozván ani jednou. 

Díky své píli a pozorování jízdy rodičů jsem s odřenýma ušima prolezl. Tenkrát jsem lektora bral jako "pana učitele" a neodvážil jsem nic říct. S odstupem času jsem si však uvědomil, jak moc špatné to bylo. Od té doby mám v hlavě myšlenku dát lidem autoškolu, kam budou rádi chodit, zažijí klid a pohodu při prvním kontaktu s ovládáním vozidla a nebudou mít strach z chaosu dnešního provozu, na který se do budoucna řádně připraví. 

Po dlouholetém angažmá ve Škoda Auto a.s., kam mě zavedla vysoká škola a láska k automobilům, jsem v létě roku 2022 splnil svůj sen a rozjel autoškolu s příhodným názvem BeDriver - Buď Řidičem. Ano, mou snahou je udělat ze svých zákazníků opravdové řidiče, ne pouze osoby s plastovou kartičkou v kapse.  

Díky absolvování kurzu učitele autoškole zakončený jednou z nejnáročnějších zkoušek v ČR (za kterou jsem opravdu vděčný) Vám mohu nabídnout kvalitní výuku a výcvik a společně s benefity, které najdete buď na těchto stránkách nebo stránkách našich sociálních sítí, si na první kilometry za volantem po letech jistě rádi vzpomenete.  

Ať už se přihlásíte k nám či do jiné autoškoly tak vězte, že Vy jste zákazník a o Vás se má autoškola postarat a hýčkat si Vás. Mějte z řízení radost, ne obavu.  

Martin

Naše výhody

img-icon-01
100 %
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
img-icon-04
100 %
PROFESSIONÁLNÍ LEKTOR
img-icon-02
100 %
SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKY
img-icon-04
100 %
PROGRAM PRO KAŽDÉHO

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

NAPIŠTE NÁM A MY SE OZVEME

Zde Vložte Text Nadpisu

Být řidičem u nás

Řidičák na Manuál

Zde si můžeš zarezervovat kondiční jízdy.

Řidičák na automat

Vyplnit nezávaznou objednávku

Objednávka

manuální řidič